0.01UF 300VAC 15mm MKP63 300 Y2 103M40/110
Manufacturer:
ENEC
Availability:
3730 in stock
SKU:
ACAZ24031220
Manufacturer part number:
MKP63 300 Y2 103M40/110
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 15
Email a friend
MKP63 300 Y2 103M40/110 10NF 300V 15mm POLYESTER